MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14413451
nr 1441 3451
Byrå
Längd: 95 cm. Djup: 46 cm. Höjd: 99 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:32:09
1.000 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr